Waardenburg, 25 september 2026 DIT Group (DIT), de marktleider in de detachering in de techniek, bouw en industrie, en The Employment Group (TEG) gaan samen verder. Door de krachten te bundelen verdubbelt DIT haar marktpositie en breidt de onderneming haar dienstverlening en marktbereik verder uit.
Over de combinatie Door deze combinatie ontstaat een detacheringsgroep met ruim 2.500 vakmensen en professionals en een omzet van ruim EUR 150 miljoen. Met deze omvang kan de groep goed blijven voorzien in technisch talent, zowel door zelf op te leiden via eigen Vakscholen als door de werving van EU-vakmensen. Tegelijk stelt de omvang de groep in staat om goed te voldoen aan de toenemende eisen rond regelgeving en compliance.
Over The Employment Group The Employment Group, een deelneming van Egeria, omvat twee merken: Faber (met name schilders) en Cottus (techniek). Faber is marktleider in de schildersbranche. Er werken ruim 1.300 vakmensen bij The Employment Group. De onderneming heeft 20 vestigingen in Nederland.
Over DIT Group DIT Group, met H2 Equity Partners als meerderheidsaandeelhouder, heeft activiteiten gericht op de bemiddeling van vakmensen en professionals in de bouw, techniek en industrie. Er werken ruim 1.200 Nederlandse-, EU- vakmensen en professionals bij DIT Group. De onderneming heeft 15 vestigingen in Nederland en wervingsteams in Polen en Roemenië.
Reacties "Wij zijn bijzonder verheugd dat Cottus en Faber onderdeel worden van DIT Group. Voor onze klanten, vakmensen en professionals betekent dit dat we nog meer toegevoegde waarde met een breed pakket aan dienstverlening en oplossingen kunnen leveren. Met het gecombineerde kantorennetwerk dekken we nu heel Nederland.” - Michael Ammerlaan, CEO DIT Group
"Wij zijn verheugd met de samenwerking. Door onderdeel van DIT te worden kunnen wij onze klanten en onze medewerkers nog meer perspectief bieden. Zo is de inzet van EU-vakmensen en -professionals voor onze klanten van grote meerwaarde. Voor vakmensen ontstaan er kansen om bij veel meer verschillende opdrachtgevers op mooie projecten te kunnen werken.” - Freek Lamberts, CEO The Employment Group
Adviseurs voor DIT waren Orange Clover en Baker Tilly. Houthoff en The CFI Group hebben TEG geadviseerd.
De transactie is nog onder voorbehoud van ACM-goedkeuring en financiering.
Gepubliceerd op 28 september 2026